Apartamento Completo Perto Do Sp Expo, Zoologico, Aeroporto De Congonhas E Metro

  • WiFi
  • 24-uursreceptie
  • Versneld in- en uitchecken
  • Tennisveld
  • Pendeldienst

Gelegen op 25 minuten loopafstand van de Botanische Tuin van São Paulo, biedt Apartamento Completo Perto Do Sp Expo, Zoologico, Aeroporto De Congonhas E Metro São Paulo hotel toegang tot live-optredens voor een spannende ervaring. Dit pension verleidt gasten ook met pendeldienst.

Deze accommodatie verleidt gasten om deel te nemen aan live-optredens die voor hun plezier worden aangeboden.

Stilus Pizzaria is gelegen op een korte afstand van dit hotel en is gespecialiseerd in de Italiaanse keuken.

Dit hotel in São Paulo is gelegen binnen 2 km afstand van de Botanische Tuinen van São Paulo. Deze accommodatie in São Paulo ligt niet ver van Ibirapuera park. Apartamento Completo Perto Do Sp Expo, Zoologico, Aeroporto De Congonhas E Metro São Paulo bevindt zich binnen 10-minuten rijafstand van het Parque Municipal Engenheiro Salvador Arena. Voor wie van ver komt, ligt de luchthaven Congonhas op 20 minuten rijden.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartamento Completo Perto Do Sp Expo, Zoologico, Aeroporto De Congonhas E Metro São Paulo
Da Vila, Feminino
Mobiele prijsaanbieding

Da Vila, Feminino

7.0
Goed 2 beoordelingen
2.3 km van de accommodatie
Da Vila, Masculino
Mobiele prijsaanbieding

Da Vila, Masculino

8.6
Fantastisch 5 beoordelingen
2.3 km van de accommodatie
USD 15 USD 14
per nacht
Da Vila, Casa 3 Quartos, Com Opcao De Dormitorios Individuais, Quarto Com 4 Dormitorios Femininos, 7 Dormitorios Masculinos E 1 Dormitorio Casal, Espaco Familiar Ou Individual, Fontes Do Ipiranga State Park, Sao Paulo Expo, Bienal, Pavilhao Ciccillo,
Mobiele prijsaanbieding

Da Vila, Casa 3 Quartos, Com Opcao De Dormitorios Individuais, Quarto Com 4 Dormitorios Femininos, 7 Dormitorios Masculinos E 1 Dormitorio Casal, Espaco Familiar Ou Individual, Fontes Do Ipiranga State Park, Sao Paulo Expo, Bienal, Pavilhao Ciccillo,

9.8
Voortreffelijk 6 beoordelingen
2.3 km van de accommodatie
USD 217 USD 195
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Pendeldienst

    Activiteiten

    • Tennisveld
    • Aerobics

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • 24-uursreceptie
    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Kleedkamer
    • Roomservice
    • Huishouding
    • Autoverhuur
    • Wasserij
    • Tours/Ticketservice
    • Boodschappenservice
    • Winkels/ Commerciële diensten
    • Happy hour

    Eten

    • Ontbijt op kamer
    • Picknickplaats/ Tafels
    • Diner
    • Lunchpakketten

    In de keuken

    • Gedeelde keuken

    Zakelijke faciliteiten

    • Vergader-/Banketfaciliteiten

    Voor kinderen

    • Kinderbox
    • Kindermenu

    Recreatie

    • Live-entertainment
    • Zonneterras
    • Ontspannings-/ TV-kamer

    Voor gehandicapten

    • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden

    In de kamers

    • Verwarming
    • Terras
    • Tuinmeubelen
    • Strijkfaciliteiten

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Verkoopautomaten
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !
    Veelgestelde vragen
    • Welke luchthaven ligt in de buurt van Apartamento Completo Perto Do Sp Expo, Zoologico, Aeroporto De Congonhas E Metro hotel?
      Het dichtstbijzijnde vliegveld bij Apartamento Completo Perto Do Sp Expo, Zoologico, Aeroporto De Congonhas E Metro hotel is vliegveld Congonhas (5 km) en het is bereikbaar in 20-minuten rijden.
    • Welke verhuurdiensten zijn beschikbaar in Apartamento Completo Perto Do Sp Expo, Zoologico, Aeroporto De Congonhas E Metro hotel?
      Bij Apartamento Completo Perto Do Sp Expo, Zoologico, Aeroporto De Congonhas E Metro hotel kunnen gasten auto's en fietsen huren.
    • Biedt Apartamento Completo Perto Do Sp Expo, Zoologico, Aeroporto De Congonhas E Metro hotel speciale eetgelegenheden voor kinderen aan?
      Ja, voor de kleine gasten voorziet Apartamento Completo Perto Do Sp Expo, Zoologico, Aeroporto De Congonhas E Metro hotel een kindermenu.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartamento Completo Perto Do Sp Expo, Zoologico, Aeroporto De Congonhas E Metro São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten